بخشنامه تقدیر از فرزندان ممتاز خانواده بزرگ دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۹۸-۹۷

تعداد بازدید:۲۵۵۸
اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران بخشنامه تقدیر از فرزندان ممتاز اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان گرامی بازنشسته و شاغل در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را اعلام نمود.

به استحضار می‌رساند اداره کل امور رفاهی در نظر دارد از فرزندان ممتاز اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان گرامی بازنشسته و شاغل (رسمی، پیمانی و قراردادی) که در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در پایه‌های تحصیلی مندرج در جدول ذیل شرط معدل را احراز نموده‌اند و همچنین پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی دوره روزانه در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تقدیر به عمل آورد. ضمناً فرزندان همکاران محترم دانشگاه که با کسب معدل اعلام شده در جدول ذیل از دانشگاه‌های دولتی دوره روزانه و نوبت اول دانش آموخته شده و یا موفق به کسب مقام در المپیادها و جشنواره‌های معتبر شده‌اند نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ردیف مقطع تحصیلی معدل و توضیحات
۱ پایه تحصیلی ششم خیلی خوب (تمام دروس)
۲ پایه تحصیلی نهم (پایه دوره اول متوسطه) ۵۰/‏۱۹‬و بالاتر
۳ پایه تحصیلی دوازدهم (پایان دوره دوم متوسطه) ۱۹ و بالاتر
۴ پذیرفته شدگان آزمون سراسری در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری در سال ۱۳۹۸ پذیرفته شدگان دانشگاه‌های دولتی دوره روزانه و نوبت اول
۵ دانش آموختگان دانشگاه‌های دولتی مندرج در پیوست نامه (دوره روزانه و نوبت اول) در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ کسب معدل ۱۷ و بالاتر
۶ کسب مقام در المپیاد و جشنواره‌های علمی، ورزشی و هنری از تاریخ ۰۱/‏۰۷/‏۹۷‬ تا ۳۱/‏۰۶/‏۹۸‬

خواهشمند است دستور فرمائید ضمن اطلاع رسانی، اسامی و مدارک واجدین شرایط به نحوی که در دستورالعمل پیوست درج گردیده توسط مسئول محترم رفاهی آن واحد تنظیم و حداکثر تا تاریخ ۱۴/‏۱۰/‏۹۸‬ به این اداره کل ارسال گردد. به مدارکی که به صورت انفرادی ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد. همکاران محترم جهت تحویل مدارک و کسب اطلاع بیشتر به نماینده رفاهی واحد محل خدمت خود مراجعه فرمایند.

مدارک و نحوه ارسال بخشنامه تقدیر از فرزندان ممتاز اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان گرامی بازنشسته و شاغل در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ (کلیک نمائید)

دانلود فایل‌های پیوست


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران تعاون فرزندان ممتاز خانواده بزرگ دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.