انعقاد تفاهم نامه اداره کل امور رفاهی و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مهر آسمان گشت

تعداد بازدید:۲۵۸۳
پیرو انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل امور رفاهی دانشگاه و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مهر آسمان گشت، استفاده از خدمات و تسهیلات ویژه آن شرکت(به صورت نقد و اقساط) برای استفاده همکاران و بازنشستگان محترم دانشگاهی فراهم شد.
انعقاد تفاهم نامه اداره کل امور رفاهی و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مهر آسمان گشت

به اطلاع می‌رساند پیرو انعقاد تفاهم نامه اداره کل امور رفاهی دانشگاه با شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مهر آسمان گشت، کلیه همکاران و بازنشستگان ارجمند دانشگاهی می‌توانند از خدمات و تسهیلات ویژه آن شرکت با شرایط پرداخت (نقد و اقساط) شامل موارد ذیل، برای خریدهای انفرادی، گروهی و سازمانی استفاده نمایند.

  • تهیه و ارائه خدمات بلیت برای کلیه مسیرهای هواپیمایی پروازهای داخلی و خارجی طبق ضوابط و مقررات شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی.
  • تهیه و ارائه بلیت قطارهای مسافربری برابر با مقررات و ضوابط شرکت قطارهای مسافری.
  • ارائه خدمات از قبیل روادید کشورهای مجاز، رزرو هتل در داخل و خارج از کشور، صدور بیمه مسافرتی.
  • اجرای تورهای ویژه: گردشگری، علمی، سیاحتی و زیارتی در داخل و خارج از کشور برابر با ضوابط و مقررات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور به صورت نقد و اقساط.
  • ارائه خدمات رزرو هتل‌ها و مراکز اقامتی.
  • ارائه خدمات تورهای سیاحتی و زیارتی داخل و خارج از کشور به صورت اقساط.

همکاران محترم می‌تواند به منظور بهره‌مندی بهتر از خدمات این شرکت و همچنین در صورت نیاز، برنامه‌ها و سفرهای گروهی خود را به واحد گردشگری اداره کل امور رفاهی اعلام نموده تا هماهنگی و تمهیدات لازم بعمل آید.

آدرس شرکت: خیابان انقلاب -بین ولیعصر و حافظ-پلاک ۹۹۲ (طبقه همکف خوابگاه پسرانه حافظ دانشگاه تهران) تلفن ۶۶۷۰۰۷۴۰ فاکس: ۶۶۷۰۷۴۸۳

آدرس تار نمای شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مهر آسمان گشت: http://mehrasemangasht.com

شرایط دریافت خدمات و تسهیلات:

خرید نقدی و اقساطی::

همکاران محترم برای دریافت این خدمات می‌توانند با شماره‌های اعلام شده تماس گرفته، از خدمات مورد نظر اطلاعات دریافت نموده و جهت انجام سایر موارد به صورت حضوری به محل شرکت مراجعه نمایند.

همکاران ارجمند می‌توانند در صورت نیاز به هرگونه پرسش و یا اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص تفاهم نامه با مسئول واحد گردشگری (آقای سنجربیگی) به شماره مستقیم: ۶۶۹۷۲۰۷۷- و یا شماره داخلی ۳۰۰۸ تماس حاصل فرمایند.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران گردشگری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مهرآسمان گشت


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.