برگزاری جلسه اداره کل امور رفاهی دانشگاه با شرکت معین گردشگری ملت

تعداد بازدید:۱۴۶۰
این جلسه با حضور مدیر کل امور رفاهی و مدیر پشتیبانی شرکت معین گردشگری ملت، در روز سه شنبه بیست و نهم مهرماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴ الی ۱۵، برگزار شد.

‌‌‌‌‌‌‌در ابتدای این جلسه، جناب آقای خلج، مدیر پشتیبانی شرکت معین گردشگری ملت، به بیان توضیحاتی از طرح ملی و حمایتی «سفر کارت» با ارائه تسهیلات سفر ویژه دوران کرونا و پسا کرونا پرداختند.

ایشان در ادامه افزود: ((ستاد اجرایی تسهیل سفر با حمایت و مشارکت بانک ملت در امر تسهیل سفر اقدام به انجام این خدمت کرده و با سرمایه گذاری هزار میلیاردی و با تخصیص بودجه ۲۰ هزار میلیاردی در امر تسهیل سفر اقدام و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات سفرهای خانوادگی با چهار درصد کارمزد و بدون سود با بازپرداخت ۱۸ ماهه و ۱ ماه تنفس در پرداخت اقساط و مهلت استفاده ۵ ماه برای همکاران شاغل و بازنشسته شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی با جامعه آماری بیش از ۲۰ میلیون نفر را که صرفاً با یک نامه کسر از حقوق می‌توانند این تسهیلات سفر را دریافت نمایند)).

جناب آقای خلج در بخش دیگری از صحبت‌های خود فرمودند که در استفاده از «سفر کارت» انجام سفری هوشمند با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مورد تأیید ستاد ملی کرونا می‌باشد.

مهندس گودرزی مدیرکل امور رفاهی دانشگاه نیز در سخنان خود ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیریت محترم پشتیبانی شرکت معین گردشگری ملت در خصوص موارد بیان‌شده، سوالاتی از نحوه اجرایی شدن طرح جهت استفاده کارکنان و بازنشستگان دانشگاه تهران بیان نمودند.

در پایان جلسه مقرر شد پس از بررسی و تأیید موارد مطرح شده، نسخه نهایی تفاهم نامه جهت امضای طرفین تهیه گردد.

 

 

 

 


 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران گردشگری شرکت معین گردشگری ملت هدایا و تسهیلات سفر کارکنان دانشگاه


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.