انعقاد تفاهم نامه اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه تهران و شرکت ریل پرداز نوآفرین

۱۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۷ کد : ۲۵۹۹۴ اخبار برگزیده واحد گردشگری
تعداد بازدید:۶۸۵
پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین در تاریخ ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰، استفاده از خدمات مسافرتی این شرکت برای تمامی کارکنان و بازنشستگان دانشگاه تهران فراهم شد.
انعقاد تفاهم نامه اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه تهران و شرکت ریل پرداز نوآفرین

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پیرو این تفاهم نامه به شماره: ۲۰۰۴ ٫ ق ن ٫ ۱۴۰۰ مجموعه‌ای از تخفیفات جهت استفاده از کلیه خدمات این شرکت به صورت انفرادی و گروهی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است شرکت ریل پرداز نوآفرین (قطارهای پنج ستاره فدک) خدمات متنوعی از جمله: خدمات حمل و نقل مسافران در کلاس‌های مختلف (ویژه، بیزینس) را ارائه می‌دهد و همچنین سرویس ویژه‌ای دیگری به نام قطار با هتل را در چندین شهر طبق سلیقه‌های مختلف مشتری طراحی و اجرا می‌نماید.

با سفر با قطارهای پنج ستاره فدک، سفری ایمن، لوکس و خاطره‌انگیز را تجربه خواهید کرد.

https://www.fadaktrains.com/

قطارهای ۵ ستاره فدک

قطار فدک، اولین قطار پنج ستاره ایرانی، محبوب‌ترین قطار پنج ستاره به انتخاب مسافران در سیستم ریلی کشور است. این قطار از سال ۱۳۹۵ با ورود به حمل و نقل ریلی کشور توانست نقش مهمی در افزایش سطح خدمات در این سیستم را داشته باشد.

مزایای سفر با قطارهای پنج ستاره فدک

همکاران عزیز دانشگاهی با خرید بلیت قطار فدک می‌توانند در طول سفر از امکانات مختلف این قطار بهره مند شوید. امکاناتی مانند:

 • ارائه خدمات پذیرایی در طول سفر در سطح خطوط هواپیمایی بین المللی توسط کترینگ اختصاصی دنا
 • ارائه خدمات توسط مهمانداران آموزش دیده و حرفه‌ای
 • فضای داخلی لوکس کوپه‌ها همراه با نورپردازی
 • تمامی کوپه‌ها دارای عایق صوتی و حرارتی
 • استفاده از صدها فیلم و موزیک در طول سفر با استفاده از IPTV های موجود در کوپه
 • ارائه خدمات ترانسفر تا ایستگاه راه آهن
 • ارائه خدمات اینترنت پرسرعت رایگان در طول مسیر
 • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر سالن

کلاس‌های خدماتی قطارهای فدک

بر اساس سطح خدمات ارائه شده به مهمانان در طول سفر، بلیت قطارهای فدک به پنج کلاس ویژه، بیزینس اکونومی، عصرانه و کلاس سلامت دسته بندی می‌شود. کوپه‌های قطار در تمامی کلاس‌های خدماتی یکسان بوده و فقط سطح خدمات ارائه شده، تفاوت بین کلاس‌ها را تعیین می‌کند. قیمت بلیت قطار فدک در هر یک از این کلاس‌ها، متفاوت است.

اقدامات قطارهای فدک در زمان شیوع ویروس کرونا

در زمان شیوع ویروس کرونا، قطارهای فدک سعی بر ایجاد بستری ایمن برای مسافران را دارد. ما در قطارهای فدک، همواره به پیش بینی و طراحی خدمات در راستای رفاه، ایمنی و سلامت میهمانان خود اندیشیده‌ایم. از جمله اقدامات این قطار در زمان شیوع ویروس کرونا عبارتست از:

 • کوپه مستقل: در قطار سلامت فدک، با رزرو حداقل سه بلیت، کوپه بدون دریافت هزینه اضافی از مهمان دربست شده و شخص دیگری وارد کوپه نخواهد شد.
 • در قطار سلامت مراجعه مهمانداران به حداقل خواهد رسید و تمامی لوازم مورد نیاز مهمان از قبل در کوپه پیش بینی می‌گردد. در صورت نیاز و خواست مهمان از طریق دکمه احضار مهماندار، مهماندار همراه با استفاده از ماسک و دستکش به مهمان مراجعه خواهد کرد.
 • در قطار سلامت فدک، پیش از حرکت قطار، در فضای اختصاصی تب و وضعیت سلامت میهمانان و مهمانداران کنترل و کلیه وسایل و لباس مهمانداران ضدعفونی می‌گردد.
 • تمامی سطوح داخلی واگن‌ها، دستگیره‌ها و سرویس بهداشتی در مدت زمان توقف بین هر بار سفر، قبل از مسافرگیری ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند. رویه‌های صندلی، فرشها، رویه‌های تخت به صورت روزانه شستشوی صنعتی فرادما شده و جایگزین می‌گردند. همچنین در سرکلگی هر سالن نیز یک دستگاه ضدعفونی نصب می‌شود.
 • در قطار سلامت پروسه طبخ و بسته بندی غذا در کترینگ اختصاصی فدک بصورت کاملاً مکانیزه انجام می‌گیرد. کلیه موارد غذایی سرو شده در قطار در دمای بالای ۷۰ درجه نگهداری شده و در ظروف شیرینگ شده سرو می‌شود.

تورهای فدک

قطار فدک از طریق همکاری با بهترین هتل‌های مشهد، شرایط داشتن سفری خاطره انگیز در بهترین هتل‌های مشهد با قیمتی مناسب را مهیا کرده است.

شماره تماس پشتیبانی و خرید بلیط قطار و هتل

۰۲۱-۵۴۸۲۴


کلیه همکاران دانشگاهی می‌توانند جهت استفاده از خدمات این شرکت با تخفیفات در نظر گرفته‌شده تا تاریخ بیست و سوم اسفندماه ۱۴۰۰ فقط در کلاس قطارهای ویژه و بیزینس در مسیرهای تهران به: (مشهد، قم، کرج، قزوین، اهواز، خرمشهر و بالعکس) به شکل زیر اقدام نمایند.

https://ut.ac.ir/images/refah/fa/page/editor/2019/1568446357-button-white-check.png ۱. خرید انفرادی:

 1. و‌‌‌‌‌‌‌رود به سایت: https://www.fadaktrains.com جستجوی تهران به (مشهد، قم، کرج، قزوین، اهواز، خرمشهر و بالعکس)
 2. درج مشخصات فرد و همراهان.
 3. د‌‌‌‌‌رج کد تخفیف : Fadak-loyal در قسمت مربوطه جهت اعمال تخفیف دانشگاه تهران.
 4. صدور بلیط.
 5. در صورت بروز مشکل در اعمال تخفیف تماس با شماره: جناب آقای مهندس مرادی: ۰۹۱۲۸۳۶۹۸۳۰

https://ut.ac.ir/images/refah/fa/page/editor/2019/1568446357-button-white-check.png ۲. خریدهای گروهی: مسئولان ارجمند پردیس‌ها، واحدها، دانشکده‌ها می‌توانند با ارسال درخواست اتوماسیونی به اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه جهت خریدهای گروهی معرفی‌نامه دریافت نمایند.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران کارکنان دانشگاه سفر اماکن اقامتی وگردشگری


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.