تشکیل بانک اطلاعاتی مسکن کارکنان دانشگاه تهران(ثبت اطلاعات در فرم مربوطه در تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ به پایان رسیده است.)

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۹ کد : ۲۷۷۶۹ اطلاعیه ها و بخشنامه ها
تعداد بازدید:۴۶۹۲
تشکیل بانک اطلاعاتی مسکن کارکنان دانشگاه تهران(ثبت اطلاعات در فرم مربوطه در تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ به پایان رسیده است.)

قابل توجه کلیه کارکنان گرامی و اعضای محترم هیأت علمی، رؤسا و معاونین محترم پردیس‌ها، دانشکده‌ها، مراکز، مؤسسات و واحدهای ستادی

به استحضار می‌رساند دانشگاه تهران در نظر دارد با استفاده از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه و سایر سازمان‌ها و مراجع ذیربط، در زمینه مسکن کارکنان محترم دانشگاه برنامه‌ریزی نماید. به همین منظور نیازمند تشکیل بانک اطلاعاتی از وضعیت مسکن همکاران ارجمند می‌باشد. متقاضیان مسکن اعم از اعضای محترم هیأت علمی و غیر هیأت علمی می‌توانند حداکثر تا تاریخ: ۰۳/‏۰۳/‏۱۴۰۱‬ ‬ با ورود به لینک فرم ثبت نام نسبت به ثبت اطلاعات مورد نظر در وب سایت اداره کل رفاه و سلامت دانشگاه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است لیست اسامی کارکنانی که در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نموده باشند، ملاک برنامه‌ریزی در حوزه مسکن و مشارکت در پروژه‌های مسکونی خواهد بود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ثبت اطلاعات در فرم مربوطه در تاریخ ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ به پایان رسیده است.

* جهت ثبت نام و درج اطلاعات اینجا را کلیک نمائید. *

 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه تهران مسکن کارکنان دانشگاه


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.