معرفی

آدرس

مازندران / ساری / فرح آباد - کیلومتر ٣ جاده مجتمع های دولتی(جاده پلاژ) مرکز همایشهای علمی دانشگاه تهران
تماس : ٣٣٤٧٢٣٦٠ - ٠١١
٣٣٤٧٢٤٣٥ و        

تصاویر

درباره مرکز همایش ها

مرکز همایشهای علمی دانشگاه تهران با وسعتی بالغ بر ٨ هکتار در قریه ساحلی فرح آباد به فاصله ٢٧ کیلومتری شمال شهر ساری در استان مازندران واقع می باشد . این مرکز از شمال به دریای خزر، از غرب به پلاژهای وزارت مسکن و شهرسازی، از شرق به استراحتگاه ساحلی شرکت برق منطقه ای استان مازندران و از جنوب به جاده مجتمعهای دولتی (جاده پلاژها) وجلگه حاصلخیز روستای ولی آباد منتهی میشود
مرکز همایش های علمی در ایام تعطیلات نوروزی و تابستانی طبق برنامه های زمان بندی شده و در سایر فصول سال به طور مستمر آماده پذیرایی از میهمانان محترم میباشد. در ایام پیک نوروزی و تابستانی برای هر واحد دانشگاهی مطابق با تعداد پرسنل سهمیه در نطر گرفته میشود که در زمان های مذکور بخشنامه میشود.

سایر دانشگاهها و موسسات آموزشی ،سازمان ها و نهادها می توانند با انعقاد قرارداد از امکانات این مرکز برای استراحت همکارانشان و یا برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت استفاده نمایند.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های :

011-33472711

011-33472435

01133472360

تماس حاصل فرمایید.

امکانات مرکز:

مرکز همایشهای علمی فرح آباد  دارای ٤٠ واحد سوئیت هر یک به متراژ ٤٠ مترمربع که در دو تیپ ١- سوئیت تک خوابه ٢-  استودیو (بدون خواب) میباشد که در هر یک از آنها امکانات مشابه شامل : تلویزیون ، تخت دونفره ، مبل تختشو برای ٤ نفر ، کولر اسپلیت ، سیستم گرمایشی (شوفاژ) ، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد.

امکانات تفریحی:

زمین فوتبال ، زمین والیبال ، وسایل ورزشی ، تنیس روی میز ، دو چرخه و چهار چرخ

بازسازی واحد های اقامتی:

واحدهای اقامتی مرکز همایشهای علمی طی سالهای 1393 و 1394 بطور کامل بازسازی و امکانات آن جهت بهره مندی میهمانان ارجمند بازسازی گردید.