آغاز به کار مجدد فعالیت باشگاه دانشگاه

تعداد بازدید:۶۱۶۶
باشگاه دانشگاه با هدف ارائه خدمات متنوع به کارکنان محترم، دانشجویان و میهمانان گرانقدر و همچنین مؤسسات، سازمان‌ها و شرکت‌ها، اشخاص حقیقی و حقوقی شروع به فعالیت نمود.
آغاز به کار مجدد فعالیت باشگاه دانشگاه

باشگاه دانشگاه، فعالیت مجدد خود را (پس از کاهش محدودیت‌های کرونایی) با هدف رفاه حال کارکنان محترم، دانشجویان فرهیخته و دیگر اقشار گرانقدر، از مورخ سوم بهمن ماه ۱۴۰۰ و با ارائه خدمات متنوع از قبیل: طبخ، سرو انواع غذاها، میان وعده‌ها و همچنین برگزاری جلسات، نشست‌های اداری، سمینارهای علمی و میهمانی‌های خانوادگی آغاز نمود.

باشگاه با دارا بودن ۵ تالار مجزا و امکانات پیشرفته از قبیل سیستم‌های صوتی و تصویری مدرن، میزها و صندلی‌های جدید، سیستم روشنایی منطبق با معماری اصیل ایرانی و همچنین آشپزخانه مجهز صنعتی در محیطی دنج و آرام، آماده ارائه خدمات مذکور می‌باشد.

لازم به ذکر است ارائه ناهار روزانه در بخش کانتر توزیع غذا، صرفاً در روزهای اداری از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۴:۳۰ و به کارکنان محترم دانشگاه با نرخ متعادل (با ارائه کارت پرسنلی) و به دانشجویان و سایر میهمانان با قیمت عادی صورت می‌پذیرد.

لینک برنامه غذایی هفتگی روزانه (این برنامه غذایی صرفاً جهت استفاده کارکنان، دانشجویان و سایر میهمانان در بخش کانتر توزیع غذا می‌باشد).

سرو ناهار از ساعت ۱۱:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ -


* جهت دریافت تعرفه تالار کنفرانس شهید سلیمانی: اینجا را کلیک نمائید.

* جهت دریافت تعرفه تالارهای باشگاه: (تالار اصلی، تالار آب‌نما و تالار شیشه‌ای) اینجا را کلیک نمائید.

* لینک منو غذاها و مخلفات: جهت مراسم و میهمانی ها- (در دست بررسی)

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره‌های ۶۱۱۱۲۴۵۳ و ۶۶۴۰۰۰۳۳ تماس حاصل فرمائید.

 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران اداره نظارت بر اماکن رفاهی باشگاه دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.