با هدف ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری تخصصی به همکاران دانشگاه تهران

ارائه بسته های سفر گروهی، ویژه خرداد ماه ۱۴۰۱

تعداد بازدید:۳۴۷۳
پیرو توافق صورت گرفته اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه و شرکت گردشگری البرز من، بسته های سفر گروهی در اختیار خانواده بزرگ دانشگاه تهران قرار گرفت.
ارائه بسته های سفر گروهی، ویژه خرداد ماه ۱۴۰۱

((قابل توجه کلیه کارکنان گرامی و اعضای محترم هیأت علمی، رؤسا و معاونین محترم پردیس‌ها، دانشکدگان، مراکز، مؤسسات و واحدهای ستادی))

ا‌‌‌‌‌‌‌حتراما به استحضار می‌رساند پیرو انعقاد تفاهم نامه به شماره: ۱۰۰۵-۱۴۰۰ مورخ: ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۰، بین اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه و شرکت تعاونی توسعه زیر ساخت گردشگری سیمرغ و توافق صورت گرفته با شرکت گردشگری البرز من، از شرکت‌های گردشگری زیر مجموعه این شرکت تعاونی، کلیه کارکنان و بازنشستگان دانشگاه تهران به همراه خانواده ایشان می‌توانند از بسته‌های سفرهای داخلی و گروهی، ویژه خردادماه ۱۴۰۱ با ارائه معرفی نامه و کارت پرسنلی معتبر از تخفیف ۵ درصد، استفاده نمایند.

 

سفر به ناشناخته‌های ایران با تورهای خردادماه ۱۴۰۱

ردیف شهر عنوان تور*زمان برگزاری اطلاعات تکمیلی سفر پوستر برنامه
۱ گیلان، آستارا

تور ۳ روزه دریاچه سوها به آبشار لاتون

(پیاده روی و کمپینگ)

۱۲ -۱۵ خردادماه ۱۴۰۱

۲ آذربایجان شرقی

تور ۳.۵ روزه ارسباران - قلعه بابک

۱۲ -۱۵ خردادماه ۱۴۰۱

۳ گیلان، تالش

تور ۳.۵ روزه دریاچه نئور به ییلاق سوباتان‌‌‌‌‌‌‌

۱۲ -۱۵ خردادماه ۱۴۰۱

۴ زنجان

تور یک روزه گنبد سلطانیه و غار کتله خور

۲۶ خردادماه ۱۴۰۱

۵ گیلان، تالش

تور ۳ روزه ییلاق سوباتان‌‌‌‌‌‌‌

۱۳ -۱۵ خردادماه ۱۴۰۱

۶ مازندران

تور ۱ روزه ارفع ده

۲۰ خردادماه ۱۴۰۱

۷ طالقان

تور ۱ روزه آبشار چوره

۱۳ خردادماه ۱۴۰۱

۸

 

1636192139-tel1400.png شماره تماس پشتیبانی تورها و بسته‌های سفر: ۰۹۳۹۱۷۲۵۲۵۲ - ۳۴۲۱۳۵۳۱ (۰۲۶)

https://alborzeman.ir/


قوانین کلی تورهای گروهی:

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، البرز من مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدیدها الزامی می‌باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرز من نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می‌تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه‌های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت‌ها و جاذبه‌های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمائید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرز من هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش‌های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرز من تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می‌باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه‌های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمائید.
• جهت بازدید از سایت‌ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمائید.
• مسافر می‌بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل‌های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان‌های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی‌های خطرناک اجتناب نمائید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.


روش ثبت نام و رزرو:

 

‌‌‌‌‌تماس با پشتیبانی شرکت جهت رزرو و دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره‌های اعلام شده: ۰۹۳۹۱۷۲۵۲۵۲ - ۳۴۲۱۳۵۳۱ (۰۲۶) ‌‌

‌‌‌‌‌‌‌تکمیل نمودن فرم درخواست معرفی‌نامه در سایت اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه، لطفاً اینجا را کلیک نمائید.

‌‌‌‌‌‌دریافت معرفی‌نامه صادره از دبیرخانه ساختمان مرکزی دانشگاه تهران (طبقه همکف، جناب آقای طاهری).

1600173679-loading-icon.gif همکاران ارجمند دانشگاه می‌توانند جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص سفرها و بهره‌مندی از خدمات این شرکت طبق شرایط اعلام شده با مراجعه به صفحه تخصصی ایجاد شده شرکت گردشگری البرز من به آدرس: https://alborzeman.ir/ و شماره تماس پشتیبانی اختصاصی دانشگاه تهران‌‌‌‌‌‌‌، اقدام نمایند و همچنین برنامه‌ها و سفرهای گروهی خود را به واحد گردشگری، اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه (آقای سنجربیگی، شماره تماس: ۶۶۹۷۲۰۷۷) اعلام نموده تا سفرهای اختصاصی و ویژه برنامه‌ریزی و اجرا گردد.

 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران سفر فعالیت‌های اداره امور رفاهی دانشگاه تهران سفر کارکنان تورهای گردشگری گردشگری شرکت البرزمن شرکت سیمرغ


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.