شرایط سفر به اقامتگاه ها و مهمانسراهای تحت قرارداد با اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۴۵۲۳
اداره کل امور رفاهی دانشگاه از مورخه ۱۵/‏۰۸/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ آماده ارائه تسهیلات اقامتی و رفاهی با ظرفیت محدود می‌باشد.
شرایط سفر به اقامتگاه ها و  مهمانسراهای تحت قرارداد با اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران

‌‌‌‌‌‌‌پیرو بخشنامه شماره ۸۳۲۶۰۸۲ مورخه ۲۶/‏۰۷/‏۱۴۰۰‬ به استحضار می‌رساند اداره کل امور رفاهی دانشگاه، بر اساس تفاهم و تهاتر واحدهای اقامتی با مهمانسرای دانشگاه اصفهان؛ مهمانسرای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مشهد و مهمانسرای مدیریت برق مشهد از مورخه ۱۵/‏۰۸/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ آماده ارائه تسهیلات اقامتی و رفاهی با ظرفیت محدود به همکاران گرامی دانشگاه و خانواده محترم ایشان می‌باشد.

لذا خواهشمند است دستور فرمایند ضمن اطلاع رسانی به همکاران ارجمند، متقاضیان گرامی با توجه به جدول دوره‌های زمانی مشخص شده و شرایط اعلام شده در پیوست نامه از ساعت ۹ صبح سه شنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ با مراجعه به سامانه رزرواسیون مراکز اقامتی و امکانات دانشگاه به آدرس https://reserve.ut.ac.ir و ورود از طریق شناسه احراز هویت سازمانی نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

لازم به ذکر است مراکز اقامتی تابع اطلاعیه و مصوبات ستاد کرونای کشور بوده و کلیه مراجعه کنندگان و میهمانان مراکز اقامتی ملزم به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در زمان اقامت و همچنین زمانبندی ممنوعیت‌های سفر می‌باشند.

همکاران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات و شرایط پذیرش هر یک از مراکز اقامتی به وب سایت اداره کل امور رفاهی دانشگاه به آدرس: refah.ut.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۳۳۴۷۲۴۳۵ - ۳۳۴۷۲۷۱۱ - ۳۳۴۷۲۳۶۰ - کد ۰۱۱ مرکز همایش‌های آموزشی و فرهنگی دانشگاه تهران از ساعت ۸ لغایت ۱۸ هر روز هفته تماس حاصل فرمایند.

‌‌‌‌‌‌شرایط سفر به اقامتگاه‌ها و مهمانسراهای تحت قرارداد با اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران

‌‌‌‌‌جدول زمانبندی دوره‌های سفر

 

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دانشگاه تهران کارکنان دانشگاه اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران مراکز اقامتی گردشگری


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.