کارت تخفیف خرید کالاهای اساسی و سوپرمارکتی از اسنپ مارکت(بخشنامه)

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۷ کد : ۱۱۴۵۷ اطلاعیه ها و بخشنامه ها اداره خدمات رفاهی
تعداد بازدید:۱۳۴۵
به منظور رفاه همکاران محترم جهت خرید کالاهای اساسی و سوپرمارکتی به خصوص در ماه مبارک رمضان و حفظ سلامت آنها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، مذاکره و پیگیری لازم با شرکت اسنپ مارکت بعمل آمد.

بر اساس این بخشنامه همکاران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت http://www.snapp-market.com به صورت غیرحضوری و آنلاین، با استفاده از تخفیف نسبت به تهیه اقلام و کالاهای سوپرمارکتی مورد نیاز خود با وارد کردن کد تخفیفی که از طریق مسئولین محترم رفاهی به واحدها ارسال خواهد شد، از فروشگاه هایپراستار به میزان ۸۰۰,۰۰۰ ریال تخفیف در ۴ نوبت (به ازای هر نوبت ۲۰۰,۰۰۰ ریال) علاوه بر تخفیف‌های فروشگاهی برخوردار گردند.‌‌‌

مراحل خرید با استفاده از کدهای تخفیف بر روی کارت‌ها درج گردیده است. تاکید می‌نماید همکاران محترم برای خرید از سایت مذکور باید مجموعه فروشگاهی هایپراستار را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است اسنپ مارکت در حال حاضر در شهر تهران و کرج ارائه خدمات می‌نماید.

مسئول محترم رفاهی واحدهای دانشگاه تهران می‌توانند جهت تحویل و توزیع کارتهای تخفیف اسنپ مارکت با واحد تعاون اداره کل امور رفاهی دانشگاه هماهنگ نمایند.

‌‌‌‌

کلید واژه ها: اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران خرید کالاهای اساسی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.