برگزاری نشست سالیانه مسئولین امور رفاهی واحدهای دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۳۵۸۸
نشست سالیانه مسئولین امور رفاهی روز سه شنبه مورخ ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

در این نشست که با حضور معاون اداری و مالی، مدیر کل امور رفاهی و مسئولین امور رفاهی واحدهای دانشگاه، با رعایت تمامی ملاحظات و پروتکل‌های بهداشتی با توجه به شیوع بیماری کرونا، در تالار افشار کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد برگزار شد، مهندس گودرزی، مدیرکل امور رفاهی، ضمن خیرمقدم، تشکر و ابراز خرسندی از حضور مسئولین رفاهی واحدها و تبریک فرارسیدن دهه کرامت، به ارائه توضیحات و گزارشی از عملکرد واحدهای اداره کل امور رفاهی در سال ۱۳۹۸ پرداختند.

مهندس گودرزی پیش از ارائه این گزارش به موارد ذیل به اختصار اشاره نمودند:

  1. «‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ضرورت فعالیت مضاعف امور رفاهی با توجه به شرایط خاص: ((ترسیم برنامه‌ریزی و هدف گذاری در ارائه خدمات رفاهی اداره کل به همکاران دانشگاهی با توجه به شرایط جاری))، به عنوان نمونه توزیع کارت‌های خرید تخفیف‌دار اسنپ مارکت در واحدهای دانشگاه و برنامه‌ریزی برای توزیع سبد کالا جهت استفاده همکاران دانشگاهی».
  2. «‌‌‌‌‌‌‌گزارشی از فعالیت شورای مدیران رفاهی سیزده دانشگاه سطح یک کشور و همچنین برگزاری نهمین نشست شورای مذکور در هفته گذشته با حضور تمامی مدیران رفاهی دانشگاه‌ها به صورت مجازی».
  3. «‌‌‌‌‌‌‌تهیه و تدوین سند جامع رفاهی با همکاری سیزده دانشگاه برتر کشور که مسئولیت این بخش با دانشگاه شیراز می‌باشد. تمامی این دانشگاه‌ها می‌بایست اطلاعات جامع و دقیق از همکاران واحدهای دانشگاهی خود ارائه نمایند با هدف برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری‌های مؤثر و متناسب با آن نیازها».
  4. «‌‌‌‌‌‌‌تمرکز بر نظام جامع خدمات رفاهی مبتنی بر پرداخت‌های غیرنقدی و ترجیح و اولویت اداره کل رفاهی متناسب با شرایط و نیازهای موجود در پرداخت‌های غیرنقدی بر پرداخت‌های نقدی».
  5. «‌‌‌‌‌‌‌بررسی راهکارها و امکان توانمندسازی همکاران دانشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف خدمات رفاهی».

مدیرکل امور رفاهی در ادامه‌‌‌‌‌‌، گزارشی از تمامی فعالیت‌ها و خدمات رفاهی انجام شده در واحدهای زیر مجموعه اداره کل امور رفاهی در سال ۹۸، ارائه و سپس از ریاست دانشگاه، معاون اداری و مالی، مدیرکل امور مالی و تمامی همکاران اداره کل امور رفاهی و نمایندگان حاضر در سالن صمیمانه قدردانی و تشکر کردند.

در نشست مذکور دو نفر از مسئولین محترم رفاهی: ۱. سرکار خانم واشقانی (مسئول محترم رفاهی دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی) و جناب آقای فراهانی (مسئول محترم رفاهی پردیس بین‌المللی ارس) نیز نظرات، پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را بیان نمودند.

شایان ذکر است در ادامه این نشست، جناب آقای دکتر یزدانی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخته و در صحبت‌های خود به نکات مهمی همچون: فعالیت بیشتر در حوزه مسکن کارکنان با توجه به ضرورت و نیازسنجی آن، تقویت و اولویت بندی استفاده از تسهیلات اعتباری کم بهره با مبالغ بیشتر به همکاران دانشگاه، لزوم تقویت ساختار رفاهی دانشگاه در واحدهای صف و پیگیری ایجاد مهدکودک با استاندارد و ایمنی‌های لازم با هدف کاهش دغدغه همکاران اشاره نمود.

دکتر یزدانی: " اداره کل امور رفاهی می‌تواند موجب آرامش خاطرجسمی و روحی همکاران دانشگاه تهران باشد".

وی در سخنان خود از حضور مسئولین امور رفاهی، زحمات و تلاش‌های مدیرکل امور رفاهی و همکاران ایشان در این اداره کل و گام‌های مؤثری که برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به همکاران دانشگاه برداشته‌اند، قدردانی نمود.

 

در ادامه برنامه‌های این نشست، پس از پخش نماهنگ به مناسبت دهه کرامت و زادروز ولادت امام رضا (ع)، برنامه قرعه کشی واهداء جوایز انجام پذیرفت.

‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران کارکنان دانشگاه مسئولین امور رفاهی واحد های دانشگاه تهران نشست سالیانه مسئولین رفاهی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.