با حضور رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه و فرزندان اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه تهران

"بیست و سومین جشنواره تقدیر از فرزندان ممتاز خانواده بزرگ دانشگاه تهران" برگزار شد.

تعداد بازدید:۱۴۴۵
بیست‌ و سومین جشنواره تقدیر از فرزندان ممتاز خانواده بزرگ دانشگاه تهران با معرفی ۴۲۷ نفر از فرزندان اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه تهران که موفق به کسب رتبه‌های برتر در مقاطع مختلف تحصیلی (دانش‌آموزی و دانشجویی) شده، یا به عنوان مقام‌آوران المپیادها و جشنواره‌ها شناخته شده بودند، به کار خود پایان داد.
"بیست و سومین جشنواره تقدیر از فرزندان ممتاز خانواده بزرگ دانشگاه تهران" برگزار شد.

بیست‌ و سومین جشنواره تقدیر از فرزندان ممتاز خانواده بزرگ دانشگاه تهران روز چهارشنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور دکتر سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه، دکتر احمد نوحه گر معاون اداری و مالی، آقای حسن زاده مدیرکل امور رفاهی و با حضور جمعی از مدیران و خانواده‌های اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه تهران که فرزندان‌شان طی یک سال اخیر موفق به کسب رتبه‌های برتر شده یا مقامی علمی کسب کرده بودند، در محل تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد. این مراسم از سایت دانشگاه تهران و با ورود به آدرس: https://r.ut.ac.ir/live‌‌‌‌‌ به صورت زنده و مستقیم پخش گردید.

اسامی فرزندان ممتاز خانواده بزرگ دانشگاه تهران را با کلیک بر روی اینجا ببینید.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران مراسم تقدیر از فرزندان ممتاز


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

اعظم حسینیان سراجه لو (2557داخلی) ۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۱
با سلام و احترام؛ ضمن تشکر از زحمات مسئولین و همکاران محترم در برگزاری باشکوه مراسم تقدیر از فرزندان ممتاز کارکنان دانشگاه تهران؛ اسامی دختران اینجانب نگار خدائی بزوج در پایه ششم و نگین خدائی بزوج پذیرفتهخ شده مقطع کارشناسی در فایل اسامی درج نشده است لطفا در صورت امکان اضافه فرمایند.