توزیع سبد کالای نوروز ۱۴۰۱(اطلاعیه)

تعداد بازدید:۸۳۵۷
توزیع سبد کالای نوروز ۱۴۰۱(اطلاعیه)

‌به استحضار می‌رساند با عنایت رئیس محترم دانشگاه و معاون محترم اداری و مالی در آستانه سال جدید هدایایی در قالب سبد کالا جهت تقدیم به کلیه کارکنان اعم از اعضای محترم هیأت علمی و کارمندان گرامی با وضعیت استخدامی رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی و همچنین بازنشستگان ارجمند تهیه گردیده است.

اداره کل امور رفاهی به منظور توزیع این هدایا شامل: ۱۰ کیلوگرم برنج ایرانی و ۴ عدد مرغ گرم ثمین کشتار روز برنامه ریزی نموده است. لذا ضرورت دارد مسئولین محترم امور رفاهی واحدها جهت تحویل کالا از امروز شنبه مورخ :۲۱/‏۱۲/‏۱۴۰۰‬ به مدت سه روز با هماهنگی قبلی و پس از تماس تلفنی کارشناسان این اداره کل به باشگاه دانشگاه مراجعه و دقیقاً بر اساس لینک لیست‌های اسامی نسبت به توزیع هدایا بین همکاران محترم اقدام فرمایند. لازم به ذکر است هماهنگی لازم جهت تحول مستقیم سبد کالا به واحدهای خارج از تهران شامل پردیس بین‌المللی کیش، دانشکده فنی فومن و کاسپین و همچنین مراکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک صورت گرفته است؛ لذا نمایندگان محترم در خصوص تحویل کالا به لیست اسامی کارکنان خارج از تهران اقدام ننمایند.

نکته مهم: تاکید می‌نماید با توجه به عدم امکان نگهداری مواد فاسد شدنی، تحویل اقلام در تاریخ مقرر ضروری است. ضمناً ترتیبی اتخاذ گردد تا کلیه همکاران ارجمند در روز توزیع، برای تحویل هدایا در واحد حضور داشته باشند.

 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل رفاه و سلامت کارکنان دانشگاه تهران کارکنان دانشگاه سبد کلای شب عید


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

حسین قربانخانی ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۱
بسیار پسندید ه . با سپاس .