برگزاری نشست مسئولان و نمایندگان رفاهی دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۲۳۱۰
نشست نمایندگان امور رفاهی واحدها، دانشکده‌ها و‏‬ پردیس‌های دانشگاه تهران، روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

نشست مسئولین و نمایندگان رفاهی دانشگاه تهران، با حضور مدیر کل امور رفاهی و مدیران شرکت سهامی بیمه ایران، روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸ در محل تالار امیرکبیر برگزار شد.

مهندس گودرزی مدیرکل امور رفاهی، در سخنان آغازین این نشست با ابراز خوشحالی و قدردانی از حضور مسئولین و نمایندگان امور رفاهی دانشگاه تهران و تبریک فرارسیدن ماه ربیع‌الاول، به ارائه توضیحات و گزارشی از نحوه تمدید قرارداد جدید بیمه درمان تکمیلی و فرآیندهای انجام شده آن پرداختند.

در ادامه نشست، مدیرکل امور رفاهی، درمورد روند دریافت استعلام از هشت شرکت برتر بیمه‌ای کشور، مشاوره، برگزاری جلسات و رایزنی با نمایندگان بیمه‌ها، سامانه ثبت نام بیمه تکمیلی، پرداخت یارانه بیمه درمان تکمیلی همکاران، پیشنهاد مجدد به معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات جهت پرداخت یارانه ماهیانه و همچنین اعلام مصوبه پرداخت یارانه اعضای هیأت علمی (استادیاران با حداکثر ۵ سال سابقه) در قرارداد جدید، شرایط و تعهدات بیمه درمان تکمیلی و گزارشی از عملکرد اداره کل امور رفاهی ارائه نمودند.

مدیر کل امور رفاهی، از دلایل انعقاد قرارداد مجدد با شرکت بیمه ایران را رضایت مندی نسبی همکاران از خدمات بیمه ایران و شرکت مجری بیان نموده و مبنای همکاری دانشگاه با شرکت بیمه ایران را مفاد قرارداد فی مابین دانستند.

مهندس گودرزی در پایان صحبت‌های خود، ارائه خدمات مطلوب در مجموعه دانشگاه را وظیفه و هدف اصلی اداره کل امور رفاهی دانسته و گفتند: ما در این اداره از تمامی تلاش و توان خود، برای رضایت مندی همکاران دانشگاه استفاده می‌کنیم. ایشان توجه و تداوم جلسات و نشست‌ها با حضور نمایندگان رفاهی را جهت پیشبرد اهداف رفاهی و ارائه خدمات بهتر این اداره مثبت ارزیابی و از تلاش‌ها و زحمات نمایندگان رفاهی صمیمانه تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه این نشست، با پرسش و پاسخ و ارائه نظرات و پیشنهادات نمایندگان رفاهی واحدهای دانشگاه تهران و کارشناسان شرکت بیمه ایران، به پایان رسید.

کلید واژه ها: اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران دانشگاه تهران نمایندگان رفاهی واحدهای دانشگاه کارکنان دانشگاه


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.