برگزاری نهمین نشست مدیران رفاهی دانشگاه های سطح یک کشور به صورت مجازی

تعداد بازدید:۱۲۴۲
نشست مدیران رفاهی دانشگاه های سطح یک کشور در روز سه شنبه سوم تیرماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار گردید.
برگزاری نهمین نشست مدیران رفاهی دانشگاه های سطح یک کشور به صورت مجازی

با توجه به شیوع بیماری کرونا و بر اساس دستورالعمل ستاد مبارزه با این بیماری، به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی نهمین نشست مدیران رفاهی دانشگاه‌های سطح یک کشور به صورت مجازی به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

در ابتدا آقای دکتر زارع مدیر امور رفاهی دانشگاه علم و صنعت به اعضای حاضر در جلسه خیر مقدم گفتند و در ادامه آقای مهندس گودرزی مدیرکل امور رفاهی دانشگاه تهران و دبیر شورای رفاهی دانشگاه‌های سطح یک کشور ضمن تقدیر از همکاری دانشگاه علم و صنعت به منظور فراهم کردن فرصت این نشست به صورت مجازی، از حضور و مشارکت کلیه مدیران حاضر در اتاق جلسات مجازی تشکر کرده و با اشاره به اهداف تشکیل این نشست‌ها که هم افزایی در موضوعات رفاهی، انتقال تجربیات، تبادل اطلاعات و تجمیع امکانات و… را در پی خواهد داشت، به تغییر در شیوه خدمت رسانی دانشگاه‌ها، به دلیل شیوع ویروس کرونا تاکید نمودند.

سپس با توجه به دستور جلسه، هر یک از مدیران رفاهی سیزده دانشگاه برتر کشور گزارش عملکرد خدمات رفاهی خود در سال ۹۸ را ارائه نمودند. کلیه دانشگاه‌ها در اسفندماه سال گذشته به دلیل بیماری کرونا فاقد فعالیت‌های گردشگری و مراکز اقامتی بوده و به منظور حفظ سلامتی همکاران دانشگاهی نسبت به ارائه خدمات رفاهی به صورت مجازی و غیر حضوری اقدامات خوبی انجام داده اند.

در بخش دیگر جناب آقای مهندس گودرزی دبیر شورای رفاهی سیزده دانشگاه سطح یک کشور، ضمن تشکر از زحمات مدیران و همکاران رفاهی دانشگاه‌ها با اشاره مجدد به موضوع مسکن به عنوان یک دغدغه اساسی و همچنین اهمیت خدمات بیمه‌ای برای کارکنان محترم دانشگاه، به دبیران محترم کمیته‌های زمین و مسکن، تعاون و بیمه بر فعال سازی و تشکیل مستمر کمیته‌های مربوط توصیه کردند تا برای دستیابی به ظرفیت‌ها و امکانات مورد نیاز، همت و تلاش مضاعف داشته و در جلسه آتی نسبت به ارائه گزارش و اشتراک گذاری فعالیت‌ها و نتایج به دست آمده اقدام نمایند.

در پایان نشست نیز با دعوت از نماینده شرکت شبکه بازار رضوی، ایشان با ارائه توضیحاتی از سابقه فعالیت خود در حوزه خدمات رفاهی که می‌توانند به این سیزده دانشگاه برتر کشور ارائه دهند، شرکت خود را معرفی نمودند. مقرر گردید نشست بعدی در شهریور ماه و به صورت حضوری برای دانشگاه‌های مستقر در استان تهران و مجازی برای سایر دانشگاه‌ها (در صورت استمرار شرایط جاری) برگزار گردد.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران سیزده دانشگاه سطح یک کشور


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.