بخشنامه تسهیلات اقامتی اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران( پائیز ۱۳۹۸)

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۲ کد : ۹۳۸۴ اطلاعیه ها و بخشنامه ها
تعداد بازدید:۳۷۰۸

به استحضار می‌رساند اداره کل امور رفاهی دانشگاه برای ایام فصل پاییز ۱۳۹۸ از مورخه ۰۱/‏۰۷/‏۱۳۹۸‬ لغایت ۳۰/‏۰۹/‏۱۳۹۸‬ آماده ارائه تسهیلات اقامتی و رفاهی به همکاران گرامی دانشگاه و خانواده محترم ایشان می‌باشد. لذا خواهشمند است دستور فرمایند ضمن اطلاع رسانی به تمامی همکاران ارجمند دانشگاهی، متقاضیان با توجه به تاریخ شروع ثبت نام و دوره‌های هر یک از مراکز اقامتی جدول پیوست و همچنین شرایط اعلام شده (پیوست نامه) از ساعت ۹ صبح روزهای اعلام شده با مراجعه به سامانه رزرواسیون مراکز اقامتی و امکانات دانشگاه به آدرس https://reserve.ut.ac.ir و ورود از طریق شناسه احراز هویت سازمانی نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

همکاران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات و شرایط پذیرش هر یک از مراکز اقامتی به وب سایت اداره کل امور رفاهی دانشگاه به آدرس refah.ut.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۳۳۴۷۲۴۳۵ - ۳۳۴۷۲۷۱۱ - ۳۳۴۷۲۳۶۰ - کد ۰۱۱ مرکز همایش‌های علمی دانشگاه تهران از ساعت ۸ لغایت ۲۰ هر روز هفته تماس حاصل فرمایند.

 

جدول تاریخ دوره‌های پاییزی ۱۳۹۸ / ‏ رامسر، سرعین، شیراز

جدول تاریخ دوره‌های پاییزی ۱۳۹۸ / ‏ مهمانسرای علوم پزشکی تهران در رامسر ویلای ساحلی (کانکسی) مهمانسرای دانشگاه علوم

پزشکی اصفهان در مشهد، نیروگاه برق مشهد

 

جدول تاریخ دوره‌های پاییزی ۱۳۹۸ / ‏ مرکز همایشهای علمی دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان – دانشگاه بوعلی همدان – هتل اسپادانا مشهد

شرایط سفر و امکانات مراکز اقامتی


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران تسهیلات اقامتی و رفاهی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.