نشست مدیرکل امور رفاهی دانشگاه تهران با اعضای شورای مرکزی صنفی کارکنان

تعداد بازدید:۱۱۸۶
این نشست با حضور مدیر کل امور رفاهی و اعضای شورای مرکزی صنفی کارکنان دانشگاه تهران، در روز یکشنبه یکم دی ماه ۱۳۹۸ در محل اداره کل امور رفاهی دانشگاه برگزار شد.
نشست مدیرکل امور رفاهی دانشگاه تهران با اعضای شورای مرکزی صنفی کارکنان

در ابتدای این جلسه، سوالات نمایندگان محترم شورای مرکزی صنفی کارکنان مطرح شد.

از سوالات مطرح شده در این نشست در حوزه بیمه درمان تکمیلی کارکنان می‌توان از دلایل انعقاد قرارداد مجدد با شرکت بیمه ایران، سقف تعهدات قرارداد جدید، ثبت نام اجباری بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل در یک طرح واحد و پیشنهاد افزایش یارانه بیمه تکمیلی از ۴۵ درصد به پنجاه درصد، عدم پرداخت یارانه بیمه تکمیلی به صورت ماهیانه و بطور مستقیم به بیمه نام برد.

مهندس گودرزی مدیرکل امور رفاهی، در سخنان آغازین این نشست ضمن تشکر و قدردانی از حضور فعال و پیگیری منافع همکاران دانشگاهی توسط شورای صنفی در خصوص موارد بیان شده به ارائه توضیحات و گزارشی از مراحل صورت گرفته آن پرداختند.

ایشان در مورد بیمه درمان تکمیلی کارکنان، روند دریافت استعلام از هشت شرکت برتر بیمه‌ای کشور، برگزاری جلسات و رایزنی با نمایندگان بیمه‌ها، سامانه ثبت نام بیمه تکمیلی، زمان پرداخت یارانه بیمه درمان تکمیلی همکاران، توضیحات کاملی را بیان نمودند.‌‌‌‌‌‌‌

وی در ادامه نشست از دلایل انتخاب شرکت سهامی بیمه ایران به این نکته اشاره نمودند که بیمه ایران تنها شرکت سهامی دولتی است و ۳۵ درصد فعالیت‌های بیمه‌ای را به تنهایی در اختیار دارد و همچنین گستردگی مراکز خدمات دهی و سامانه درمان الکترونیک سدا (دریافت خدمات با کد ملی) از مزیت‌های دیگر این شرکت نسبت به سایر شرکت‌های بیمه می‌باشد.

‌‌‌‌‌‌در پایان این نشست صمیمانه، شورای مرکزی صنفی دانشگاه پیشنهاداتی را همچون: تشکیل صندوق ذخیره درمان توسط شورای صنفی، تشکیل مجدد هیأت حل اختلاف در صورت اختلاف بیمه‌گر و بیمه‌گذار، مذاکره با بیمه در خصوص افزایش مبلغ دندانپزشکی و عینک، ارائه نمودند.

کلید واژه ها: اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران شورای صنفی کارکنان فعالیت‌های اداره امور رفاهی دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.