برگزاری جلسه کارگروه زمین و مسکن دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۱۴۶۶
اولین جلسه کارگروه زمین و مسکن روز یکشنبه مورخ ۱۲ مردادماه ۱۳۹۹ در محل باشگاه دانشگاه با حضور تمامی اعضا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

‌‌‌‌‌‌‌کارگروه زمین و مسکن دانشگاه تهران بنا به دستور و تاکید رئیس محترم دانشگاه و معاون محترم اداری و مالی با هدف ارائه راهکار و برنامه‌ریزی جهت تأمین و رفع مشکل مسکن کارکنان، که یکی از اولویت‌ها و ضرورت‌های دانشگاه می‌باشد، تشکیل شده است. اداره کل امور رفاهی نیز به عنوان دبیرخانه این کارگروه با استفاده از هم اندیشی و پیشنهادات اعضا درجهت نیل به اهداف آن تلاش نموده و از نظرات سایر اساتید و متخصصین در این حوزه استقبال می نماید.

در ابتدای این جلسه مدیر کل امور رفاهی در خصوص اهداف کارگروه و برنامه‌های پیش رو مطالبی را بیان داشتند و اظهار امیدواری کردند با مشارکت و همفکری سایر اعضا و فرهیختگان دانشگاهی بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌ها، امکانات و قوانین موجود، در جهت خدمت به همکاران ارجمند دانشگاه به خصوص در حوزه مسکن گام برداریم.

در ادامه، اعضا استراتژی نیل به اهداف کارگروه را بیان نمودند و با توجه به شرایط کنونی وضعیت زمین و مسکن، به بحث و بررسی پیرامون تهدیدها و فرصت‌های پیش رو پرداختند.

در این جلسه پیشنهادهای ارزنده ای ارائه و مقرر شد موارد مطرح شده از نظر قوانین، مقررات و نحوه اجرا مورد بررسی قرار گیرد.

لازم به ذکر است احکام اعضای کارگروه هفته گذشته توسط معاون محترم اداری و مالی دانشگاه صادر شد.

کلید واژه ها: اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران مأموریت دانشگاه تهران مسکن کارکنان دانشگاه ارائه گزارش عملکرد رفاهی کارگروه زمین و مسکن


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.