برگزاری نشست کارگروه زمین و مسکن دانشگاه تهران

تعداد بازدید:۵۸۶
پانزدهمین جلسه "کارگروه زمین و مسکن دانشگاه تهران" با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، روز شنبه مورخ ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ با حضور جناب آقای دکتر یزدانی در دفتر معاون محترم اداری و مالی دانشگاه برگزار گردید.

کارگروه زمین و مسکن دانشگاه تهران بنا به دستور و تاکید رئیس محترم دانشگاه و معاون محترم اداری و مالی با هدف ارائه راهکار و برنامه‌ریزی جهت تأمین و رفع مشکل مسکن کارکنان، که یکی از اولویت‌ها و ضرورت‌های دانشگاه می‌باشد در مرداد ماه سال جاری تشکیل شد. اداره کل امور رفاهی نیز به عنوان دبیرخانه این کارگروه با استفاده از هم اندیشی و پیشنهادات اعضا درجهت نیل به اهداف آن تلاش نموده است. تا کنون اعضای کارگروه با برگزاری جلسات و بازدید از پروژه‌های متعدد و همچنین مکاتبه و پیگیری از وزارت مسکن و شهرسازی در راستای اهداف دانشگاه در زمینه تأمین مسکن تلاش نموده است.

در این جلسه که با حضور معاون محترم اداری و مالی دانشگاه برگزار شد، ابتدا مدیر کل محترم امور رفاهی گزارش جامعی از فعالیت‌های انجام شده در ۵ ماه گذشته ارائه دادند، سپس اعضا موانع و مشکلات پیش رو در حوزه زمین و مسکن را مطرح نمودند. در ادامه جناب آقای دکتر یزدانی با تاکید بر کمک همه جانبه دانشگاه برای مساعدت به تأمین مسکن کارکنان، به ویژه اعضای فاقد مسکن ارائه طریق نمودند و پیگیری موضوعات مطرح شده من جمله استفاده از زمین‌های دانشگاه در چارچوب قوانین و مقررات موجود و اخذ سهمیه در قالب طرح ملی مسکن در دستور کار ویژه کارگروه قرار گرفت.

‌‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران مسکن کارکنان دانشگاه کارگروه زمین و مسکن


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.