اطلاع رسانی شرایط تأمین مسکن در شهر جدید هشتگرد(بخشنامه)

تعداد بازدید:۳۰۴۶
پس از انجام بازدید از زمین و پروژه‌های مسکونی متعدد در چند استان و متعاقباً مذاکره و مکاتبه ریاست محترم دانشگاه با وزیر محترم راه و شهرسازی، با تخصیص ۶۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد به دانشگاه تهران موافقت گردید.
اطلاع رسانی شرایط تأمین مسکن در شهر جدید هشتگرد(بخشنامه)

همان گونه که مستحضر می‌باشید تأمین مسکن همکاران گرامی یکی از اولویت‌های دانشگاه می‌باشد. به همین منظور اداره کل امور رفاهی (کارگروه زمین و مسکن) مأموریت یافت تا نسبت به بررسی و ارائه اطلاعات و پیشنهاد در این زمینه اقدام نماید. پس از انجام بازدید از زمین و پروژه‌های مسکونی متعدد در چند استان و متعاقباً مذاکره و مکاتبه ریاست محترم دانشگاه با وزیر محترم راه و شهرسازی، با تخصیص ۶۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد به دانشگاه تهران موافقت گردید.

شهر جدید هشتگرد از مجموعه شهرهای ذیل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید می‌باشد که به دلیل موقعیت جغرافیایی، نزدیکی به کلان شهر کرج و پایتخت و دارا بودن زیرساخت‌های شهری و همچنین دسترسی آسان به مترو از موقعیت ویژه ای برخوردار می‌باشد.

مکان تخصیص‌یافته به دانشگاه تهران در شهر جدید هشتگرد جانمایی شده و در نظر است واحدهای مسکونی حداقل به مساحت ۷۵ متر مربع در آن طراحی و اجرا گردد؛ ضمن اینکه متقاضیان از تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن نیز برخوردار می‌گردند.

واحدهای مذکور در قالب" شرایط چهارگانه اقدام ملی" که در فایل پیوست درج گردیده واگذار می‌گردد. لذا متقاضیانی که حائز این شرایط می‌باشند؛ می‌توانند فرم مشخصات پیوست را به طور دقیق تکمیل نموده و به امور اداری و رفاهی واحد محل خدمت خود تحویل نمایند. واحدهای دانشگاه نیز موظفند فرم‌های تکمیل‌شده مربوط به متقاضیان را تجمیع و به صورت کامل و گروهی طی نامه رسمی حداکثر تا تاریخ ۱۹/‏۱۲/‏۹۹‬ ‬ به اداره کل امور رفاهی دانشگاه ارسال نمایند.

لیست متقاضیان دانشگاه تهران جهت تأیید نهایی به وزارت راه و شهرسازی ارسال و به همکاران محترمی که شرایط لازم را احراز نمایند جهت تکمیل مراحل ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام شرکت عمران شهرهای جدید زمان تحویل واحدهای مسکونی حدود دو سال پس از عقد قرارداد می‌باشد.
شایسته است همکاران گرامی از ارسال فایل مشخصات و هر گونه درخواست در گردش این بخشنامه خودداری فرمایند. همچنین با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت واگذاری به متقاضیان واجد شرایط، تاریخ مکاتبه واحد خواهد بود. ‌‌‌‌

فایل های پیوست بخشنامه را از اینجا دانلود نمائید.

شرایط متقاضیان مسکن در قالب طرح اقدام ملی.

فرم دریافت اطلاعات.

‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: دانشگاه تهران اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران مسکن کارکنان دانشگاه


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.